Cassovia Open 2016

 

Poradie tímov podľa kategórií:

                                      MUŽI

 

                           1.place                                                                2.place                                                                     3.place

                Acema Sparta Praha                                     Hungary national team (Men)                          ATU Košice (Slovak champion 2015/2016)  

                                                                                                                                         

 

                            4.place                                                               5.place                                                                    6.place

                   Žltý Sneh Košice                                                   Florko Košice                                                      FBC Mikuláš Prešov

                                                                                                                                        

                                                               7.place                                                                  8.place

                                                  FbC Predator Sabinov                                             Florko - Stará Garda

                                                                                                                    

 

   Najlepší hráč : Pruner Matěj (ACEMA SPARTA PRAHA)

   Najlepší strelec : Rácz Domonkos (HUNGARY NATIONAL TEAM)

   Najlepší brankár : Blaman Ádeir (HUNGARY NATIONAL TEAM)

 

JUNIORI

 

                           1.place                                                                2.place                                                                     3.place

                     IBK Plantagen                                         Hungary national team (Junior)                          ATU Košice (Junior champion 2015/2016)  

                                                                                                                                       

 

                            4.place                                                               5.place                                                                    6.place

                   1. FCB Zvolen                                                 FBC Mikuláš Prešov                                                   IBK Maaskantje

                                                                                                                                     

                                                               7.place                                                                  8.place

                                                  FbC Predator Sabinov                                                 GAMA Košice

                                                                                                                    

 

   Najlepší hráč : Dudovič Michal (IBK Plantagen)

   Najlepší strelec : Čonka Filip (IBK Plantagen)

   Najlepší brankár : Totik Simon (HUNGARY NATIONAL TEAM)

 

ŽENY

 

                           1.place                                                                2.place                                                                     3.place

                 FbC Predator Sabinov                                                    GTA                                                                    Košice Team   

                                                                                                                                          

 

                                                          4.place                                                                  5.place                                                                    

                                           Kometa Spišská Nová Ves                                   FBC Slovan Rimavská Sobota                                                  

                                                                                                                    

                                                     

                                                                                                                    

AMATÉRI

 

                           1.place                                                                2.place                                                                     3.place

                    IBK Plantagen                                                            Snina                                                                 Black 69 (RUM)  

                                                                                                                                         

Ostatné umiestnené tímy na 4.-8.mieste  : Winners, Esspreso Krásna, FbC Procorp Košice, FBC Slovan Rimavská Sobota,                                                                                 Innebandy team, FbC Adler Trebišov                           

 

   Najlepší hráč : Csaky Gergely (Black 69 - RUM)

   Najlepší strelec : Surák Matej (IBK Plantagen)

   Najlepší brankár : Somogyi Atila (Black 69 - RUM)